Print Page | Close Window

Promosi Raya ke Ramadhan?

Printed From: Webportal.com.my - Malaysian Forum
Category: Generally Malaysian
Forum Name: Sembang-Sembang (dalam Melayu)
Forum Description: Boraklah ape yang nak borak tapi jangan mencarut...
URL: http://www.webportal.com.my/forum/forum_posts.asp?TID=346
Printed Date: 25 Apr 2024 at 1:43am
Software Version: Web Wiz Forums 12.01 - http://www.webwizforums.com

Topic: Promosi Raya ke Ramadhan?
Posted By: PapaRich
Subject: Promosi Raya ke Ramadhan?
Date Posted: 13 Jun 2017 at 10:08am
Aku duk keliru ni weii sebab haritu aku ada survey website celcom xpax pastu tengok ada laa promosi 
sempena raya dan ramadhan tapi aku keliru promosi ni masa ramadhan ke hari raya. Kalau bulan ramadhan kiranya sekarang ni dah start laa kan. Betul tak? 

Replies:
Posted By: FatinahDee
Date Posted: 13 Jun 2017 at 10:23am
Aku rasa untuk dua-dua laa promosi ni sebab sekarang pun dah keluar kan. So, untuk raya dan ramadhan laa. Kalau kau tak sure try call customer service tanya and takpun pergi kat centre dia tanya diorng punya detail explanation. Baru tak keliru sngat beb.

Posted By: syafikah203
Date Posted: 13 Jun 2017 at 10:43pm
ya, kenapa? kamu ada fikiran kat bulan ramadhan ?
tapi yang aku tahu bulan ramadhan ni ada special promosi yang dianjurkan oleh semua telco kalau anda ada berminat anda boleh melayari website telco masing masing

Posted By: syafikah203
Date Posted: 13 Jun 2017 at 10:59pm
Originally posted by FatinahDee FatinahDee wrote:

Aku rasa untuk dua-dua laa promosi ni sebab sekarang pun dah keluar kan. So, untuk raya dan ramadhan laa. Kalau kau tak sure try call customer service tanya and takpun pergi kat centre dia tanya diorng punya detail explanation. Baru tak keliru sngat bebo.
aku pum rasa mungkin ada promosi yang berbezaan kat masa ramadhan dan masa raya..tapi aku rasa kau boleh dapatkan maklumat tentang promosi xpax dari website xpax tu xpayah susahkan diri nak pergi ke customer services

Posted By: MrMarkKenn
Date Posted: 14 Jun 2017 at 11:34pm
Promosi celcom xpax ni keluar masa raya dan ramadhan je sebab nak attract banyak orang subscribe plan promosi raya ni. Ni semua marketing je lebih sebab telco lain pun ada jugak buat promosi raya macam ni dan aku rasa plan diorng lagi okay kot sebab promosi raya xpax ni lebih kurang sama je dgn tahun2 lepas.

Posted By: TunSiti
Date Posted: 14 Jun 2017 at 11:39pm
Itulah, nampak lebih kurang sama je pattern promotion ni. Dahtu xpax raya promosi ni bagi 3 freebies je. Telco lain aku rasa bagi lagi banyak kot. Setakat RM10 lazada tu boleh beli apa je. Tak menarik sngt haihh.

Posted By: sonymalay
Date Posted: 15 Jun 2017 at 10:43am
line teruk, dah bli midnight internet tapi tak blh pakai

Posted By: Viper_92
Date Posted: 15 Jun 2017 at 5:01pm
Tempat ko kat mana ye?? Sampai line teruk.. Telco mana?? yg aku dengar line celcom ok je... tempat dlman pun ok.

Posted By: Viper_92
Date Posted: 15 Jun 2017 at 5:05pm
RM10 memang sikit juga. Tapi dulu lazada bagi byk promosi skrg dah mcm x de juga. Tapi skrg rasanya promosi in blh pilih lebih internet juga kalaui bkn silap saya. 

Date Posted: 16 Jun 2017 at 11:51pm
Laa untuk dua-dua ke. Aku pun rasa dua-dua jugak sebab sekarang kan tengah bulan ramadhan pastu sambung terus laa kan dengan raya nanti. Takkan laa masa raya je kan. Nanti nak call customer service tu tanya pasai ni.

Date Posted: 16 Jun 2017 at 11:53pm
Originally posted by MrMarkKenn MrMarkKenn wrote:

Promosi celcom xpax ni keluar masa raya dan ramadhan je sebab nak attract banyak orang subscribe plan promosi raya ni. Ni semua marketing je lebih sebab telco lain pun ada jugak buat promosi raya macam ni dan aku rasa plan diorng lagi okay kot sebab promosi raya xpax ni lebih kurang sama je dgn tahun2 lepas.

Sama je kalau drpd sudut competitor tu mcm tu jugak. Semua buat promosi ni sebab nak bagi market diorang punya plan. Atas plan telco yg mereka tawarkan sama ada best atau pun tak untuk subscriber diorng.

Print Page | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net