Users Online: 1231 
Webportal.com.my - Malaysian Forum Homepage
  New Posts New Posts RSS Feed - Ada siapa yang gila bola?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ada siapa yang gila bola?

Post Reply Post Reply
Author
limtape View Drop Down
Newbie
Newbie

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote limtape Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ada siapa yang gila bola?
    Posted: 14 Jul 2014 at 12:26pm
Nak tanya sikit, sini ada siapa yang gila bola sangat macam saya??
Isteri saya kata i ni gila sangat sampai setiap perlawanan pun nak tengok masa piala dunia ni dan muat turun semua perlawanan untuk Piala Dunia ni untuk tengok ulangan...
Kalau kamu jugak gila bola macam saya, apakah kelakuan yang menunjukkan kamu gila bola??
Back to Top
jongamar View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jongamar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Jul 2014 at 12:08pm

Demam Piala Dunia!! Saya seorang pelajar college.. 

Setiap malam saya akan tengok bola dengan beberapa kawan karrib saya..

biasanya game akan berakhir pada pukul 6

(kalau tiada masuk pertambahan masa dan penalti la!! Hahaha) 

lepas tu kami akan balik tidur dan bangun pada lewat petang! 

Ini la cara saya melalui 1 bulan Piala Dunia! Sekarang takut kena barr exam..huhuhu..

Tetapi gambar saya berada dalam video ini lah!! 

Cuba carikan saya? =P 

Terima kasih kepada pasukan produksi yang penuh semangat ini !!

Mereka lah peminat #gilabola yang sebenar!!

http://www.youtube.com/watch?v=3U2OBQ0VtD4 

Edited by jongamar - 15 Jul 2014 at 12:09pm
Back to Top
tung22 View Drop Down
Groupie
Groupie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tung22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Jul 2014 at 6:10pm
world cup menarik ke? mengapa begitu banyak orang gila bola?
tengok sekumpul orang kejar sebiji bola,lari sini lari sana,pening lah.
masa tu saya cuba tengok perlawanan brazil dan germany,saya nampak orang menangis, mengutuk, menjerit dan menghina antara satu sama lain. langsung tak bermoral.
Back to Top
mensye View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mensye Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Jul 2014 at 6:37pm
I tak sama dengan kamu, rasa harap 2018 Piala Dunia di Russia cepat mali dan boleh nikmati masa yang handal ni!!
I rasa Brazil tahun ni memang kurang semangat sikit, harap cepatlah mencari semangat balik dan memberi tampiran yang paling hebat untuk semua peminat brazil macam saya!!
Semua pemain dalam piala dunia ni memang bermain dengan baik, patut kita bagi tepukan yang gemuruh untuk mereka semua!
Back to Top
crazybobii View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crazybobii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Jul 2014 at 2:10am

Kawan2 saya kerap kongsikan video ni pada page mereka.. 

Dengan hashtag #GilaBola fans.. Kepada semua peminat2 bola sepak..lagu ni adalah untuk kita semua..hehe..

lagu ni telah dijadikan ringtone saya..

dari mana saya dapat lagu ni? Cuba muat turun dari website ni..PERCUMA !! PERCUMA !! PERCUMA!! 

https://www.celcom.com.my/personal/promotion/FMT-GILABOLA?pid=1400518817669 

Edited by crazybobii - 18 Jul 2014 at 2:12am
Back to Top
dudeotw View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dudeotw Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Jul 2014 at 3:12pm
lg ni ok je la..xsedap mcm yg ko rasa
Back to Top
tung22 View Drop Down
Groupie
Groupie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tung22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Jul 2014 at 11:39pm
saya rasa lega akhirnya piala dunia dah tamat,dah banyak hari saya tak boleh tidur lena dan asyik diganggu oleh jeritan jiran yg tengok piala dunia. tahniah Jerman menang dan Brazil patut terima kekalahan sebagai takdir allah. jika nak menang dalam perlawanan piala dunia 2018 ,pasukan ni perlu berusaha.
Back to Top
pikochew View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pikochew Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Jul 2014 at 12:35pm
Memang Piala Dunia ni dah tamat, tapi masih banyak orang cakap pasal tu..
Terutamanya pertandingan antara Brazil dengan German yang Brazil kalah teruk tu masih dalam ingatan orang ramai sampai sekarang!
I pulak tak mau fikir yang dah terlepas, tak sabah yang jumpa semua pasukan lagi di 2018 Piala Dunia di Russia nanti!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.01
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd.

Main Page | Search | Auctions | Classifieds | Chat | Forums | Advertise with Us | Contact Us | Faq

Best Viewed with IE 6.0 & above - 800 X 600 . Concept & Design by XGEN Technologies Sdn Bhd
Copyright © 2024 - All Rights Reserved. Privacy Policy . Terms of Service